2013-2014 ÖĞRENCİ ÇALIŞMA PROGRAMI

2013-2014 ÖĞRENCİ ÇALIŞMA PROGRAMI

Öğrencilerin düzenli ve planlı çalışması için hazırlamış bulunduğumuz formu aşağıdaki linke eklemiş bulunmaktayız.Üzerinde okul giriş ve çıkış saatlerine göre düzenleyebilirsiniz.Başarı planlı ve düzenli çalışmakta gelmektedir.Bir öğrenci hangi saatte hangi dersi yapacağını bildiği zaman daha verimli olur. Velilerden şu yakarışları duyuyoruz.Öğrenciler evde ders çalışmıyor yada öğretmen ödev vermiyor.Öncelikle öğrenci eve geldiği vakit ne yapacağını bilmeli.Öncelikle ders çalışırken o günün derslerini gözler geçirmeli.Daha sonra ertesi günün derslerine göz atıp öğretmeni ödev verdiyse eksik olan yerler varsa tamamlanmalı.Öğrenci kendine göre bir ders programı da yapabilir.Önemli olan bu ders programına bağlı kalıp zamanında görevlerini gerine getiriyor mu ?

Sevgili öğrenciler unutmayın ki başarılı insanlar günde 10-12 saat ders yapmıyor. Onlar sadece planlı ve düzenli olarak ders yapıyor.

 

ÖRNEK DERS ÇALIŞMA PROGRAMI İNDİR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>